+90 352 224 81 13
Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Girişimci Destek Hizmetlerinden Faydalanmak

Girişimci Destek Hizmetlerinden Faydalanmak

Erciyes Teknoloji Transfer Ofisi teknoloji tabanlı girişimci adaylarına yürüttüğü Sera Kuluçka Merkezi ve BİGG Erciyes programları aracılığı ile hizmet sunmaktadır.

Sera Nedir?
Sera Kuluçka Merkezi, girişimci adaylarının teknoloji tabanlı, yenilikçi, ticari değeri yüksek iş fikirleri üretmelerini ve bu iş fikirlerini ürüne/hizmete dönüştürüp pazara sunmalarını sağlayarak başarılı girişimciler yetiştirmeyi amaç edinmiş bir ön kuluçka ve hızlandırıcı programıdır.

Girişimci adayları, Sera Kuluçka Merkezi’nde kendilerine tahsis edilen her türlü donanıma sahip ofis alanlarında çalışabilir ve süreç boyunca eğitim, mentörlük gibi ayrıcalıklı hizmetlerin tamamından ücretsiz olarak faydalanabilirler.

Detaylı bilgi için tıklayınız. 


BİGG Erciyes Nedir?
BİGG programı, TÜBİTAK tarafından girişimcilerin teknoloji ve yenilik odaklı iş fikirlerini, ticari değeri yüksek ürün ve hizmetlere dönüştürebilmeleri için, fikir aşamasından pazara kadar olan faaliyetlerinin desteklenmesinin amaçlandığı bir destek programıdır.

Erciyes Teknopark, TUüBİTAK 1512 için resmi uygulayıcı kuruluş olup, BİGG Erciyes programını yürütmektedir. BİGG Erciyes programı ile TÜBİTAK desteği için eğitim ve mentörlük hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanıp, süreç sonunda fikrinizi hayata geçirebileceğiniz 150.000 TL hibeye ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.ETTO tescilli bir Erciyes Teknopark A.Ş. markasıdır.