+90 352 224 81 13
Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » HAKKIMIZDA » Personel

Personel

Ad Soyad Birim E-Posta Telefon
Serhat Dalkılıç Genel Müdür serhat@erciyesteknopark.com 0352 224 8112
Ahmet Hidayet Kiraz Genel Müdür Yardımcısı ahmetkiraz@erciyesteknopark.com 0352 224 8112
Sema Aslan Genel Müdür Yardımcısı sema.aslan@erciyesteknopark.com 0352 224 8112
Ali İhsan Yoğurt TTO Uzmanı / Proje Destek Birimi ihsan.yogurt@erciyesteknopark.com 0352 224 8112 (333)
Ahmet Yandım TTO Uzmanı / Üniversite Sanayi İşbirliği ahmet.yandim@erciyesteknopark.com 0352 224 8112 (327)
Ekrem Aydın TTO Uzman Yardımcısı / Proje Destek Birimi ekrem.aydin@erciyesteknopark.com 0352 224 8112 (348)
Gülsüm Gürcan TTO Uzman Yardımcısı   / Fikri Haklar Birimi gulsum.gurcan@erciyesteknopark.com 0352 224 8112 (329)
Harun Karakoç TTO Uzmanı /Sera Kuluçka Merkezi harun.karakoc@erciyesteknopark.com 0352 224 8112 (337)
Hayrullah Korkmaz Personel / Grafik Tasarım hkorkmaz@erciyesteknopark.com 0352 224 8112 (303)
Hülya Yücefaydalı TTO Uzmanı / Proje Destek Hizmetleri hulyayucefaydali@erciyesteknopark.com 0352 224 8112 (331)
Mehmet Yağcıoğlu TTO Uzmanı /Sera Kuluçka Merkezi mehmet.y@erciyesteknopark.com 0352 224 8112 (336)
Mesut Aktekin TTO Uzmanı / Fikri Haklar Birimi mesutaktekin@erciyesteknopark.com 0352 224 8112 (324)
Orbay Çağlayan Şimşek TTO Uzmanı / Üniversite Sanayi İşbirliği orbaysimsek@erciyesteknopark.com  0352 224 8112 (326)
Serap Kural TTO Uzmanı / Kurumsal İletişim ve Pazarlama  Birimi serap.kural@erciyesteknopark.com 0352 207 8112 (319)
Tamara Tanbay TTO Uzman Yardımcısı/ Üniversite Sanayi İşbirliği tamara.tanbay@erciyesteknopark.com 0352 224 8112 (328)
 


ETTO tescilli bir Erciyes Teknopark A.Ş. markasıdır.