+90 352 224 81 13
Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Teknoloji/Ürün/Hizmet Talebinde Bulunmak İstiyorum

Teknoloji/Ürün/Hizmet Talebinde Bulunmak İstiyorum

             TEKNİK İHTİYAÇLARINIZ İÇİN SİZE PROFESYONELLER BULALIM  TttTttttttt         


Firmanızda/kurumunuzda ihtiyaç duyduğunuz teknik gereksinimlerinizin karşılanması için, çözüm üretebilecek teknoloji firmaları ya da akademisyenleri sizinle bir araya getirip, ihtiyaçlarınız karşılanıncaya kadar isterseniz koordinasyon görevini üstleniyoruz. Talepleriniz tecrübeli TTO uzmanlarımızca incelenerek, sizin için uygun uzmanlar aranmaktadır.


 Üniversite Sanayi İşbirliğinde Tecrübe 
 Erciyes Teknopark ve Erciyes Teknoloji Transfer Ofisi olarak, 2007 yılından beri endüstriden gelen onlarca talebe, üniversite ve firmalardan çözümler üretilmesini sağladık. 
 


 
 Binlerce Uzmanı ve Firmaları İçeren Veri Tabanlarımız 
 Erciyes Teknoloji Transfer Ofisi olarak tüm Erciyes Üniversitesi başta olmak üzere Orta Anadolu Bölgesindeki üniversitelerdeki binlerce araştırmacı ve akademisyenin uzmanlık bilgileri içeren veri tabanına sahibiz.
Erciyes Teknopark ’ta faaliyet gösteren teknoloji firmaları başta olmak üzere Türkiye genelinde faaliyet gösteren teknoloji firmalarını içeren bir veri tabanı oluşturma faaliyetleri devam etmektedir.
Talebiniz için bölgesel olarak çözüm bulunamaması durumunda Türkiye genelindeki on binden fazla akademisyeni içeren iletişim adresleri veri tabanından ilgili olabilecek akademisyenlere duyuru yapılabilmektedir. 

 Gizliliğiniz Bizim İçin Önemli
  İhtiyaçlarınıza cevap verebilecek taraflar, firmanız/kurumunuz gizli tutularak, aranmaktadır.  Talebinize yanıt veren tarafın kimliği sizinle paylaşılarak, uygun görmeniz durumunda ilk görüşme koordine edilmektedir. 
 


 
 Ücretsiz Ara Yüz Hizmeti
 Üniversite-Sanayi işbirliğin gelişmesi ve toplumsal katkı sağlanması amacı ile hizmetler toplumsal işbirliği kültürü yeterince olgunlaşıncaya kadar ücretsiz olarak verilmektedir. Koordinasyon hizmeti maliyetlerinin önemli bir kısmı TÜBİTAK 1513 desteğince karşılanmaktadır. 

  
ETTO Ltd. Şti. Hizmetleri
ETTO Ltd. Şti. hizmetleri ile başta Erciyes Üniversitesi akademisyenleri olmak üzere akademisyenlerin endüstriye ve kamu kurumlarına hizmet verebilmesi için gerekli faaliyetlerin yürütülmesi sağlanmaktadır. 

ONLINE TALEPTE BULUNUN