+90 352 224 81 13
Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Duyurular » Erciyes Teknopark’tan KOBİ’lere Ücretsiz Nitelikli Mentorluk Hizmeti

Erciyes Teknopark’tan KOBİ’lere Ücretsiz Nitelikli Mentorluk Hizmeti

Erciyes Teknopark, KOBİ Mentor Arayüzü (BİGG+) Çağrısı Arayüz Kuruluşu olarak 35 KOBİ’ye 18 ay boyunca ücretsiz mentorluk hizmeti verecektir.
KOBİ’lerin iş geliştirme ve yenilik kapasitelerini artıracak mentorluk mekanizmalarının oluşturulması ve yürütülmesine yönelik faaliyetlerin desteklenmesi amacı ile açılan TÜBİTAK 1601 KOBİ Mentor Arayüzü (BİGG+) Çağrısı sonucunda, Erciyes Teknopark’ın proje önerisi, TÜBİTAK tarafından desteklenen 20 projeden biri olmuştur.
Erciyes Teknopark, TÜBİTAK Ar-Ge ve yenilik desteklerinden faydalanmış KOBİ’lere sunacağı mentorluk desteği ile KOBİ’lerin ticari olgunluk seviyesini ve ar-ge ve yenilik kapasitesini artırmayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda, program sonunda KOBİ’lerin rekabet gücü, verimliliği, ürün ve hizmetlerini ticarileştirme kapasitesi, büyüme ve kurumsallaşma düzeyi, öğrenme yetkinlikleri artırılacaktır.
Kobiler İçin Başvuru Koşulları
Çağrı kapsamında mentorluk hizmetinden yararlanmak isteyen KOBİ’lerin daha önce TÜBİTAK TEYDEB Programları kapsamında destek almış olmaları ve en son desteklenen projesine ait Sözleşme Tarihi’nin 1 Ocak 2012 ve sonrası olması gerekmektedir.
Başvuru
Programa katılmak ve mentorluk hizmetlerinden ücretsiz şekilde yararlanmak isteyen KOBİ’ler aşağıdaki başvuru formundan başvurularını 03.03.2023 tarihine kadar gerçekleştirebilirler.
Başvuru formu için:
http://team.seraincubation.com/basvurular/yeni?form_id=a9ded1c52d6609d137a69e0177a71700


10.01.2023